Перейти на мобільну версію сайту


04.04.2014

ГУБЕРНАТОР ПРОШМИГНУВ КАМ’ЯНЕЦЬКИМИ ЗЕМЛЯМИ

«Яким насінням сієте?» - цікавився в аграріїв очільник району.
Не дивним звучало питання від колишнього директора обласної насінєєвої інспекції, а нині голови Хмельницької ОДА Леоніда Пруса. 2 квітня Леонід Іванович побував із робочим візитом на Кам’янеччині.

Разом із районними чиновниками губернатор відвідав сільськогосподарські підприємства в губер.JPGОринині, Гуменцях та Заліссі Другому й простежив за ходом виконання весняно-польових робіт.
На полях СТОВ ВФ «Гуменецьке» (с.Гуменці) підійшли до завершення роботи з посіву ярого ячменю. За словами виконавчого директора підприємства Володимира Янулика, сьогодні цієї культури посіяно 44 га, планується посіяти  ще 450 га сої, 300 га кукурудзи на зерно та 30 га соняшнику.
На полях ТОВ «Баркософт Агро3», що в с.Залісся Друге, виділено 704 га площі під посів цукрового буряка.
А у с.Оринин на полях СТОВ «Гарант» якраз цього дня завершували третє підживлення озимого ріпаку та обприскували посіви від шкідників. Загалом підприємство засіяло 283 га озимої пшениці, 80 га озимого ячменю, 75 га озимого ріпаку. Також тут планують посіяти 532 га сої та 24 га кукурудзи.
Окрім рослинництва Леонід Прус цікавився і тваринницькою галуззю.
Щоправда, далі сільськогосподарської тематики розмова не пішла. На запитання, коли очікувати на нові кадрові призначення в районі, губернатор зауважив, що поки що не може повідомити, мовляв, він такі питання не вирішує.
Зважаючи на той факт, що до кінця року обласні адміністрації будуть ліквідовані й замінені префектурами, принаймні така заява прозвучала в Брюсселі з вуст віце-прем’єр міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Гройсман, голови ОДА й справді не будуть компетентними в кадровій політиці. Вони не розпоряджатимуться ресурсами, бюджетом, не призначатимуть людей на посади, хіба їздитимуть по округу й спостерігатимуть що й де відбувається.

Теги: Леонід Прус, губернатор

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.