Перейти на мобільну версію сайту


18.05.2018

ГУБЕРНАТОР ПІШОВ

губерДнями голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук повідомив про складання своїх повноважень. Про це він написав на своїй сторінці у соц­мережі.

«Шановні подоляни! – звернувся губернатор. – Я йду з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації. Ці два роки були дуже важливими в моєму житті. Я відчував вашу підтримку, прислухався до ваших порад. Ми разом розвивали нашу рідну Хмельницьку область і нам вдалось багато зробити. За результатами моніторингу Міністерства регіонального розвитку за 2017 рік Хмельниччина посіла 9 місце в Україні.

За 2 роки область стала політично стабільною. Ведеться будівництво та реконструкція соціальних об’єктів – лікарень, шкіл, дитячих садочків, водогонів, електромереж. Розпочато масштабні ремонти доріг, адже тільки за митним експериментом нам вдалось залучити додатково 212 млн грн. Наші території отримали новий імпульс розвитку і я сподіваюсь, що ці темпи не будуть зменшені».

Очільник області подякував усім за співпрацю та побажав своєму наступнику працювати на благо Хмельниччини. Про просування Корнійчука кар’єрною драбиною говорили давно, мовляв, на нього вже чекає посада в столиці. Відтак губернаторське крісло довго не пустуватиме, подейкують, його займе очільник фракції «За конкретні справи» в Хмельницькій області. Чи посипляться посади по всій вертикалі з приходом нового керівника поки що невідомо.


Теги: відставка губернатора

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.