Перейти на мобільну версію сайту


11.05.2012

ГУБЕРНАТОР ОЦІНИВ

4 травня на Кам’янеччині з робочим візитом перебував голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха.

губер (2).JPGВасиль Степанович розпочав свій візит із Кам’янської сільській ради. Керівник області схвально оцінив те, що побачив. Майже за рік тут вдалося провести повну реконструкцію адмінприміщення сільради. Вартість будівельних робіт склала більше 2 мільйонів гривень. У двоповерховому будинку розташовані сільський клуб, інформаційно-культурний центр, сільська рада, архів та кабінет дільничного інспектора міліції. 

- Те, що сьогодні тут бачимо, результат турботи не лише про своїх працівників, але й про людей. Це піде на користь усім жителям Кам’янки. Центр села тут вже вимальовано. На черзі ще стадіон та дитячий садок, - відзначив губернатор.
губер (1).JPGНаступною зупинкою стало Кам’янець-Подільське відділення Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету державної податкової служби України. Василь Ядуха оглянув аудиторії, поспілкувався з колективом навчального закладу. У свою чергу голова ОДА та начальник ОДПА подарували комп’ютерний клас (13 комп’ютерів вартістю 45 тис. грн).
Продемонстрували губернатору роботу електронної пропускної системи. Усі студенти обліковуються: фіксується, коли вони прийшли і коли покинули навчальний заклад. Також завдяки впровадженню електронного щоденника батьки можуть контролювати процес навчання.
- Тут створені всі умови для отримання якісних знань. У коледжі панує атмосфера дисципліни і відповідальності, - резюмував Василь Степанович.
Міський голова Михайло Сімашкевич, який супроводжував голову ОДА, розповів йому про освоєння коштів Світового банку комунальним підприємством «Міськтепловоденергія». На сьогодні освоєно кошти на оновлення первинного та вторинного відстійників, свердловини, системи водопостачання та водовідведення. За словами директора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука, до липня підприємство планує завершити освоєння 22 млн. грн.
Василь Ядуха також оглянув нещодавно відкриту дитячу спортивну школу, що на вул.Васильєва, на яку було виділено кошти з обласного бюджету, побував на «Лебединому озері» та у виставковій залі на вул.Соборна.

Теги: Василь Ядуха, голова ОДА

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.