Перейти на мобільну версію сайту


14.09.2018

ГРОШЕЙ НЕ ШКОДУЮТЬ

ходорівціБільше 3 млн грн з часу об’єднання в Колибаївську громаду було вкладено в тамтешню базову Ходоровецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів. 

– Було повністю замінено дах, – розповідає про нововведення директор навчального закладу Дмитро Желізник. – Крім того, замінили систему опалення та встановили новий харчоблок. Цього року плануємо утеплювати фасад. Усі роботи були зроблені як за рахунок держбюджету, так і місцевого. Крім того, залучаємо позабюджетні кошти. У цьому неабияка заслуга місцевих спонсорів, зокрема в Ходорівцях аграріїв Ярослави Бабій та Андрія Ваната.

Нещодавно завдяки Ярославі Василівні технічний інвентар школи поповнився повітродувкою «Gardena». Цей пристрій дозволяє легко зібрати листя й швидко його утилізувати. З невеликим на вигляд пилосмоктом легко впорається будь-хто. Всього кілька хвилин і шкільне подвір’я сяє чистотою.

Також незабаром чекаємо на появу нових класних маркерних дошок чешського виробництва, які вдалося придбати завдяки Андрію Ванату. Ще років п’ять тому, коли тільки почали говорити про інтерактивні дошки, перша така в районі з’явилася в Ходоровецькій ЗОШ саме завдяки цим аграріям.


Теги: новиники в Хдоровецькій ЗОШ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.