Перейти на мобільну версію сайту


30.11.2018

«ГРОМАДА, ДРУЖНЯ ДО ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ»

громадаУ Кам’янці-Подільському менеджери міжнародної асоціації «Євростратегія» провели робочу зустріч щодо впровадження ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді».

Світлана Рогова і Олександр Гловацький під час спільної робочої наради з представниками міської влади та керівниками структурних підрозділів надали технічно-експертну підтримку з розробки документів для впровадження цього проекту. Основна задача – аби Кам’янець-Подільський отримав почесний статус кандидата ініціативи.

«Громада, дружня до дітей та молоді» – окрім того, що всесвітній рух, ще й ефективний інструмент, який допомагає впроваджувати механізми захисту інтересів, зростання благополуччя, безпеки дітей та молоді, а також поваги до їхньої точки зору.

Щоб приєднатися до нього, необхідно проаналізувати ситуацію з правами дітей та молоді в муніципалітеті, обрати напрями роботи ініціативи, скласти План дій та бюджет для його втілення в найближчі роки. Саме над цим зараз Кам’янець-Подільський і працює.

З часу створення у 1996 році до програми «Громада, дружня до дітей та молоді» приєдналися понад 3000 муніципальних округів у 38 країнах на п’яти континентах. На сьогодні ініціатива охоплює понад 30 мільйонів дітей.

Теги: робоча зустріч щодо ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.