Перейти на мобільну версію сайту


18.09.2015

ГРАЛИ У "ЩАБЛІ ВЛАДИ"

З 16 до 18 вересня в Кам’янці проходила стратегічна сесія розвитку міста в межах проекту
«Інтеграція активного населення міста в процес планування майбутнього. Спрощення та розширення комунікацій».

Вона проходила з метою мотивувати зацікавлену громаду до розробки Стратегії розвитку міста шляхом  генерування нових ідей у виробленні стратегічних напрямків розвитку Кам’янця-Подільського, набуття знань та навичок з формування та впровадження Стратегії розвитку міста та ефективної комунікації між учасниками процесу (органи влади, інвестори, громада, активісти).

Її завданням було виявити сильні та слабкі сторони громади, загрози та можливості розвитку міста. А також визначення резервів та ресурсів стратегічного розвитку та залучення активних громадян до проектів розвитку міста. Формування програми розвитку міста. Ефективне бюджетування.

16 вересня пройшла брейнштормінгова сесія «Наявні ресурси та візуалізація майбутнього туристичної галузі міста», відбулася гра «Щаблі влади», семінар на тему «Бюджетний процес: правове регулювання, повноваження місцевої влади, участь  громадськості», тренінг «Формування пріорітетних напрямів розвитку міста», міні-лекція «Основи електронного  врядування. Шляхи запровадження адміністративних муніципальних  послуг із застосуванням ІТ-технологій».

Теги: стратегічна сесія

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.