Перейти на мобільну версію сайту


08.12.2017

ГОТУЮТЬСЯ ДО НАСТУПНОГО РОКУ

сесія5 грудня пройшло чергове засідання сесії міської ради. Депутати розглянули близько 50 питань порядку денного та 126 рішень земельного характеру.

Було затверджено звіт про виконання бюджету міста за 9 місяців поточного року. Так, загальна сума власних доходів, дотацій і надходжень з державного бюджету становить 683,5 мільйони гривень.

Погодили Програму стратегії розвитку доріг Кам’янця до 2025 року. Проголосували депутати й за інші програми зі сфери житлово-комунального господарства Кам’янця на наступний рік, зокрема: «Поточний ремонт та утримання об’єктів та елементів благоустрою», «Технічне обслуговування і ремонт мереж вуличного освітлення, об’єктів та дорожніх знаків», «Благоустрій Кам’янця-Подільського», «Видалення аварійних зелених насаджень», «Санітарне утримання території міста», «Утримання кладовищ».

Одноголосно підтримали освітні програми на 2018 рік: «Розвиток та підтримка науково-дослідницької роботи в закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста на 2018-2019 н.р.», «Харчування дітей на 2018 рік», «Підтримка та розвиток інтелектуально обдарованих дітей міста». Мета останньої програми – підтримати учнів, які щорічно беруть участь у міських, обласних, всеукраїнських і міжнародних предметних олімпіадах, командних турнірах, конкурсах. 

Проголосували й за рішення про підтримку обдарованих дітей, дитячих та молодіжних творчих колективів комунальних установ Кам’янця-Подільського на 2018 рік. Передбачається на цю програму фінансування в розмірі 325 тисяч гривень.

Визначилися на сесії і з місцем розташування Меморіалу шани борцям за Незалежність України. Облаштують його на майдані Відродження. Також депутатський корпус вніс пропозицію про те, щоб розглянути комплексну реконструкцію цієї площі, яка давно потребує оновлення.

Не обійшлося цього разу без політичних чвар. Завершили засідання розглядом земельних питань.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.