Перейти на мобільну версію сайту


10.11.2017

ГОТУЮТЬСЯ ДО КОНКУРСУ

Основне питання, яке обговорювалося на засіданні координаційної ради з перевізниками міста, стосувалося проекту виконавчого комітету про умови конкурсу на пасажирські перевезення.

Нагадаємо, що конкурс відбудеться 3 листопада 2018 року. 

Так, на координаційній раді під головуванням заступника міського голови Сергія Бабія розглянули автобусні маршрути та зміни на них. Також наголосили на обов’язкових умовах для перевізників. Одна з них – безоплатне перевезення водієм за рахунок власної господарської діяльності учасників бойових дій, АТО, інвалідів війни, дітей-інвалідів з особою, яка її супроводить, та пасажирів, котрі мають при собі картку кам’янчанина.

Серед інших принципових умов роботи на маршруті для перевізників члени координаційної ради називають видачу квитків, заборону звучання шансону в салоні автобуса, розмови по телефону. Усі умови конкурсу та додаткові пропозиції перевізників будуть розглянуті на засіданні виконкому.


Теги: конкурс первізників

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.