Перейти на мобільну версію сайту


05.06.2015

ГОТУВАЛИСЬ ДО ЗИМИ

29 травня відбулося засідання чергової колегії райдержадміністрації. На порядку денному обговорювалося єдине питання «Про підсумки проведення опалювального періоду 2014-2015 років та організацію підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів колегія РДАсоціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період  2015-2016 років».

На жаль, необхідного кворуму для проведення колегії не було. Чи варто розцінювати цю ситуацію як елементарну відсутність поваги до влади?

Ми легко пережили минулу зиму, бо й вона була легкою, та чи готовий район до майбутньої зими? Відповідь на це питання давав начальник управління містобудування, архітектури і ЖКГ Борис Бец.

- В осінньо-зимовий період роботи 2014-2015 років на території району працювало шість комунальних підприємств із надання житлово-комунальних послуг, - повідомив Борис Борисович. - Це КП «Добробут» у смт Стара Ушиця, КП «Сахкамінське» (Сахкамінь), КП «Лебідь» (Оринин), КП «Лаванда» (Слобідка-Кульчиєвецька), КП «Ластовецьке» (Ластівці) та КП «Спецбудексплуатація». Усі підприємства в повному обсязі надавали комунальні послуги із водопостачання, водовідведення, прибирання сміття та послуги з обслуговування енергетичних теплових установок.

Вчасно розпочався опалювальний сезон у всіх навчальних закладах району, працювало 37 котелень, пічним опаленням користувались 22 навчальних заклади, опалювалися 59 ДНЗ та два НВК. Було закуплено 137,19 тонн вугілля та 227813 м3 дров. Щоправда, цьогоріч ситуація із паливними матеріалами не настільки оптимістична, адже й досі не проведено тендери на закупівлю вугілля. Певне, в управлінні освіти чекають, коли вдарять морози...

Заклади культури району мають намір переходити на більш альтернативні системи опалення, хоч поки що від дров та вугілля наміру відмовлятися не мають.

До зимового періоду готуються і заклади охорони здоров’я району. Аби економити паливно-енергетичні ресурси, медзаклади користуються лічильниками обліку води, теплопостачання та електроенергії. Неабияка економія сталася завдяки проведенню заходів із енергозбереження, проведенням робіт з теплоізоляції приміщення, заміною та утепленням вікон і дверей, а також скороченням терміну опалювального періоду.

Єдиними, хто не визначився із заходами з підготовки до роботи в майбутній осінньо-зимовий період, була філія «Кам’янець-Подільська ДЕД». Її директор Василь Чорний повідомив, що немає відповідних планів його безпосереднього керівництва «Укравтодору», а без них важко спрогнозувати, які роботи філії будуть профінансовані.

Теги: колегія РДА, Борис Бец

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.