Перейти на мобільну версію сайту


03.02.2017

ГОТУВАЛИ ОФІЦЕРІВ, А ТЕПЕР ГОТУВАТИМУТЬ СОЛДАТІВ

центрВійськових у Кам’янці знову побільшає. Свого часу високопосадавці дореформувалися до того, що в нашому місті, та й у всій державі майже знищили армію. Щодо Кам’янця-Подільського, де готували військових інженерів, основу будь-якого роду військ, то тут було знищено все вщент. За той час розвалу військова база зазнали нищівного удару. Про це свідчать розвалини понтонного полку, центру підготовки інженерних військ, приміщення військового училища, що руйнуються. 

Колись кам’янецькі військові власноруч з хащів підняли військові об’єкти. Тепер, коли смажений півень довбе в одне місце, починається відновлення бази і знову руками кам’янчан. Бідолашні держпосадовці не мають державного ресурсу, аби взяти й одним махом забезпечити повноцінне фінансування відродження славетного війська кам’янецького. Але ми й так їм уклінно дякуємо за те, що саме в нашому місті дається поштовх не лише для військового розвитку, але й для економічного.

Отже, з 1 березня планується на території колишнього військового училища сформувати Навчальний центр оперативного забезпечення.

Тут готуватимуть молодших спеціалістів – інженерів, топографів, хіміків. У проекті в Центрі одночасно має навчатися понад 500 осіб. Наразі для них готується навчальна база, казарми, переформатовується навчальний полігон.

Щоб допомогти стати на ноги новоствореному військовому підрозділу, в їхньому розташуванні побував міський голова Михайло Сімашкевич із представниками депутатського корпусу, аби визначитися із об’ємом допомоги. 

Міський голова наголосив, що розраховуємо на допомогу від держави, але й міська громада не буде стояти осторонь. З міського бюджету будуть виділені кошти на першочергові потреби.

Теги: військове училище, відновлення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.