Перейти на мобільну версію сайту


09.03.2012

Гордійчук розбив пляшку на машині

DSC06871.JPGЛише з третьої спроби розбив пляшку шампанського Валерій Гордійчук об машину - когенераційну установку на котельні, що на вулиці Тімірязєва, 123. Урочистоті із запуску нового обладнання відбулися напередодні жіночого свята - 8 Березня. В церемонії запуску установки взяли участь міський голова Михайло Сімашкевич і депутат облради Володимир Мельниченко. Нова машина потужністю 500 кВт на годину вироблятиме електричну та теплову енергію й працюватиме на природному газі. Невдовзі очікується запуск ще однієї такої установки (але вже потужністю 630 кВт) на котельні на вулиці Князів Коріатовичів, 56. Якщо це станеться, то наше місто матиме чотири сучасні установки, які дозволять значно здешевити послуги, які надає це комунальне підприємство.
Перші дві машини підприємство придбало за власні кошти, а дві нові профінансовано з Держбюджету через Національне DSC06863.JPGагентство з енергозбереження.
- Місто отримало інвестицію в розмірі 9,6 мільйона гривень, - зазначив Михайло Сімашкевич. - Я радий, що в нашому місті впроваджуються нові технології, що є такі люди, як директор комунального підприємства Валерій Гордійчук, які не бояться братися за нову справу. Також велика дяка Володимиру Мельниченку за те, що допомагає вирішувати багато питань, пов’язаних з фінансуванням.
Система когенерації нині - одна з найпрогресивніших технологій. Уже вся Західна Європа працює за таким принципом.
- Для нас це шанс розвиватися далі, раціонально використовувати енергоносії. За допомогою нової установки ми зможемо виробляти для власних потреб дешеву електроенергію за ціною 54 копійки за кіловат. Зекономлені кошти можна буде спрямувати на модернізацію обладнання, - зазначив генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук. - Також нова технологія дозволить покращити якість гарячої води, особливо в літній період.

Теги: КП "Міськтепловоденергія", ЖКГ, влада

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.