Перейти на мобільну версію сайту


01.05.2014

ГОЛОВА РДА ХОЧЕ НОВОЇ КРОВІ ТА ПОРОЗУМІННЯ

25 квітня в сесійній залі районної ради відбулося офіційне представлення голови РДА Володимира Барановського. Зустріч, на яку завітали сільські голови, районні чиновники та журналісти, відбулась із запізненням через перекриття руху поблизу Ярмолинець, де люди протестували проти призначення тамтешнього голови РДА.
Представити очільника району приїхав його однопартієць Олександр Симчишин, який днями перебрався у владне крісло першого заступника голови ОДА.
Володимир Євгенович окреслив присутнім першочергові завдання, які необхідно вирішити в районі, та висловив сподівання на тісну співпрацю з громадою.
Під час прес-конференції із журналістами, він запевнив, що відтепер влада буде відкритою до рда.JPGгромади й постійно звітуватиме через пресу, що робиться на території району.
На думку Володимира Євгеновича, головне нині - це повернути втрачену довіру до влади й подолати корупцію. Обов’язковим має бути вливання свіжої крові. Очільник районної адміністрації планує змінити заступників на нових. Хоч прізвища ймовірних кандидатів не називалися, проте голова РДА зауважив, що, на жаль, і досі залишається квотний розподіл посад. Тож, швидше за все, два крісла заступників розділять між ударівцями і білосердешними. Ймовірніше, зміняться обличчя й у керівників структурних підрозділів, принаймні, новій владі цього б дуже хотілося. Та, якщо врахувати Постанову Кабміну від 01.03.14, №65 «Про економію державних коштів та недопущення витрат бюджету» та п.15 зокрема, то заповнення вакантних посад навряд чи відбуватиметься. Зрештою, новопризначенці мають пройти або конкурс, або стажування, а це затягнеться в часі. Та для звільнення мають бути вагомі підстави.
Також голова РДА зауважив, що постійно проводитиме зустрічі з жителями району, тож виїздів у села побільшає.
Сподівається очільник і на співпрацю обох гілок влади - законодавчої та виконавчої. Правда, під час представлення практично не було ані депутатів райради, ані власне голови райради.
- Хотілося б єднання та порозуміння з опонентами, - настанок зауважив Володимир Барановський.

Теги: Володимир Барановський, голова РДА

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.