Перейти на мобільну версію сайту


30.05.2014

ГОЛОВА ПОБАЧИВ ЖВАНЕЦЬКІ ПРОБЛЕМИ

26 травня голова РДА Володимир Барановський, начальник фінуправління РДА Олександр Федик та директор КП «Спецбудексплуатація» Сергій Антонецький побували з робочим жванець.jpgвізитом у Жванці та Бразі.
Перше, на що звернув увагу очільник району, було питання реконструкції системи водопостачання населених пунктів. 23 км труб, по яких як жителі, так і підприємства отримують воду, застаріли. За словами Жванецького сільського голови Ганни Співак, пориви по селу доводиться ліквідовувати все частіше. Одним із варіантів вирішення цієї проблеми може стати встановлення водонапірної вежі Рожновського, проте Ганна Вікторівна не впевнена, що застарілі труби витримають тиск води. Заміну труб, щоправда опалення, необхідно провести й у місцевій лікарні. Наразі в медзакладі перебуває дев’ять осіб. Чи варто говорити про доцільність його функціонування взагалі?
А от на пункті швидкої допомоги, який обслуговує 8210 мешканців 21 населеного пукту, робота кипить. За словами медиків, щодня на пункт надходить мінімум 7-10 викликів. Скарг від працівників не лунало, що й казати, вони перебувають за обласному забепеченні.
Не менш важливим питанням, на думку сільського голови, є створення комунального підприємства, яке би займалося централізованим вивезенням сміття.
Не обійшлося під час виїзду і без земельних питань. Приміром, у Бразі одне з підприємств користується господарським двором площею 11 га і не сплачує за це жодної копійки до місцевої казни. Натомість всіляко підтримує жителів Жванецької територіальної громади керівник ТОВ «Агросолюшнс» Віталій Завадський.
- Я вдячна долі, що на території моєї сільської ради є такі люди як Віталій Станіславович, - каже Ганна Вікторівна. - Коли б я до нього не звернулася, він ще жодного разу не відмовив у допомозі.

Теги: с.Жванець, Володимир Барановський, Ганна Співак, Віталій Завадський

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.