Перейти на мобільну версію сайту


29.03.2019

ГОЛОВА ОВК ПРАЦЮЄ НА ГРАНІ ХАМСТВА

ОВКУчора на сільські ДВК розпочали видавати бюлетені для голосування на президентських виборах. Наша «біла хата» була оточена поліцією, і люди не розуміли, що коїться. Робота у самому виконкомі була просто паралізована.

Окремі голови ДВК намагалися дізнатися, де тканина для кабінок, але голова ОВК пан Брушневський відмахувався від запитань і мотивував, що на відповідь у нього немає часу. На намагання дізнатися про причини голова зірвався на крик та почав журналістку, яка теж хотіла дізнатися, виштовхувати з кабінету. Але не зміг, тоді пригрозив викликати швидку допомогу, хоча його самого вже давно потрібно було диспансеризувати. Не зрозуміло, як неадекватну людину, яка не вміє спілкуватися з іншими, яка не поважає людей, не вміє чітко організувати роботу ОВК, призначають головою.

Крім того, є безліч скарг на те, що на виборчі дільниці не видали потрібної кількості канцелярського приладдя. До прикладу, на 14 членів ДВК та 4 кабінки для голосування дали 6 ручок. Решті що робити? Стояти в черзі, коли звільниться ручка. Така ж ситуація з олівцями, скріпками, ножицями, гумками, бейджеками та іншим реманентом. Хоча гроші для повного забезпечення ОВК надає ЦВК, у тому числі на транспортні витрати, зарплати та премії. А премії члени ОВК можуть отримати саме із зекономлених грошей на тій же канцелярці.

За таке халатне ставлення до роботи має бути кримінальна відповідальність. А також за перешкоджання журналістській діяльності. Вибори можуть бути зірваними через такі дрібниці, але голови ДВК настільки залякані, що навіть бояться про це повідомляти, і тому за свої гроші закуповують для дільниць канцелярку і не лише.

Теги: голова ОВК

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.