Перейти на мобільну версію сайту


05.06.2015

«ГІПСОВИК» ВІДФІЛЬТРУЄТЬСЯ

З квітня 2015 р., відповідно до розпорядження міського голови Михайла Сімашкевича, працює моніторингова група, яка веде контроль за виконанням Кам’янець-Подільським ПАТ «Гіпсовик» зобов’язань щодо проведення заходів зі зменшення викидів виробничого пилу в навколишнє середовище. 

У березні поточного року підприємство уклало договір зі спеціалізованою фірмою, яка поставляє виготовлені за кордоном фільтри, що мають відповідний сертифікат якості, - коментує ситуацію голова моніторингової групи Юрій Крилов. - За станом на 1 червня, ПАТ «Гіпсовик» отримало гарантійний лист від фірми-виробника, про те, що замовлені рукавні фільтри готові до відвантаження зі складу. Наразі підприємство вже перерахувало 90% вартості замовленого обладнання. Залишкових 10% буде перераховано після встановлення та налагоджування обладнання. Встановити його планують до середини червня.

Крім того, на ПАТ «Гіпсовик» додатково була змонтована пилоосадна камера на лінії сушки вапняку та встановлена 2-га батарея циклонів, що дає змогу дещо зменшити викиди.
Сподіваємось, що люди, які проживають на вул.Індустріальна, менше страждатимуть від діяльності «Гіпсовика».

Теги: ПАТ "Гіпсовик"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.