Перейти на мобільну версію сайту


13.07.2018

ГІЛЛЯ СТАЄ ПРОБЛЕМОЮ

smitta311 липня забили на сполох мешканці вул.Руслана Коношека та просп.Грушевського (неподалік «Епіцентру») через те, що біля їхніх домівок виникло незаконне сміттєзвалище. Крім того, там завелися щурі та інші гризуни. Люди готові до радикальних заходів – перекривати дорогу.

Виявляється, що є рішення міськвиконкому про облаштування тимчасового майданчика для складування гілля, на що виділено 0,6 га. Та попри гілля сюди «газди» почали звозити будівельне сміття й різний непотріб. Тамтешні мешканці занепокоєні, що біля їхніх будинків виросте сміттєзвалище.

Раніше такої гострої проблеми із гіллям не існувало. Після кронування дерев, санітарної очистки і зрізання сухостою все вивозилося комунальними підприємствами на полігон ТПВ і там його спалювали. Але полігон вже переповнений таким «добром» і не може більше його приймати ще й через те, що має пройти його дегазація. Взагалі за рік на полігон вивозиться близько 4 тис. кубів гілля, але його десь потрібно підсушити і накопичити, щоб потім встановити дробилку і все одразу перетворити на тріски. Щоб уникнути конфліктів, було би добре дробилку встановити на полігоні ТПВ, щоб при появі гілля його відразу переробляли.


Теги: стихійне сміттєзвалище, "Епіцентр"

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:








Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.