Перейти на мобільну версію сайту


03.02.2012

Гідним традиціям - гідне продовження

Започаткований рік тому громадсько-політичний рух «Гідність» - небуденне явище в нашому місті. Він об’єднав діяльних патріотів рідного міста та України. Саме діяльних. Адже головним гаслом руху стало: «Думай! Говори! Дій вже сьогодні!» «Гідність» не має фіксованого членства. Кожен, незалежно від політичних поглядів, віросповідання і т. д., може долучитися до руху своїми ідеями, діями. Головне, щоб вони були гідними та корисними для міста, України.
1 лютого «Гідність» прозвітувала про пророблену за рік роботу. Спочатку це зробив координатор руху Олег Демчук. Далі у виступах активістів «Гідності» було висвітлено конкретні аспекти діяльності. Найяскравішим проектом став фестиваль «Кам’янець - остання столиця УНР», проведений на День незалежності України. В його рамках відбувся розкішний фестиваль військово-патріотичної пісні, видано путівник «Кам’янець - остання столиця УНР», розроблено відповідний туристичний маршрут. Менш яскравими, але не менш гідними були заходи 14 жовтня під гаслом «Покрова - свято української звитяги». Успішно триває акція «Подаруй бібліотеці українську книгу». Гірше з наданням центральній бібліотеці міста імені голови Подільської «Просвіти» Костянтина Солухи. Ця гарна ідея ніяк не може оволодіти умами нашої влади...
Серед недавніх дій «Гідності» вартим уваги є започаткування клубу української інтелігенції, гаслом якого стало «Будуймо український світ!» Зустрічі з братами Капрановими (18 листопада 2011 р.), Ніною Матвієнко (15 січня ц. р.) буде продовжено запрошенням до міста не менш знакових постатей.
Професор Валерій Степанков запропонував гарні традиції, закладені торік у діяльності «Гідності», продовжити і цього року. Звісно, не забуваючи про нові ідеї. І не забуваючи про роботу з людьми.
Наприкінці зборів повноваження координаційної ради «Гідності», поповненої двома активістами, було продовжено ще на рік.

Теги: гідність, громадський рух

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.