Перейти на мобільну версію сайту


03.05.2013

ГЕТЬ ПОЛІЕТИЛЕН ІЗ ЗЕМЛІ

29 квітня Ольга Дробишева, ініціатор проекту «Чисті перлини України», начальник департаменту маркетингу ДП «Укрекоресурс» привезла в Кам’янець 10 контейнерів для роздільного збирання сміття і передала їх у безкоштовне користування. Вони встановлені на оглядовому майданчику поблизу «Лебединого озера», для того, щоб туристи та городяни не кидали сміття в каньйон.
Контейнери екологічно безпечні, мають гарний естетичний вигляд, щільно закриваються і легко пересуваються та вивантажуються. Ще 10 таких контейнерів у рамках цієї ж програми чисте.jpgвстановлено на туристичному маршруті до Бакотського скельного монастиря.
Можливо, завдяки цьому люди перестануть смітити та навчаться, як у цивілізованому світі, сортувати сміття, а не вбивати пластиком екологію.
Також пані Ольга презентувала дитячу книжечку «Чепурик – захисник довкілля». Такий посібник варто мати в кожному домі, адже в ньому в ігровій формі розповідається, як потрібно поводитися в побуті. І якщо досі дорослі не знають, як це робити, то, можливо, сини й доньки їх навчать. Наприклад, у книжці розповідається, що кожна людина щороку викидає понад 350 кг різних відходів, що папір у землі розкладається за 3 роки, жувальна гумка - за 5, пластикова пляшка – за 500, поліетиленовий пакет – за 200, скло – за 1000.

Теги: Чисте місто

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.