Перейти на мобільну версію сайту


14.04.2017

ГЕНПЛАН МІСТА У РОБОТІ

генплан7 квітня пройшли громадські слухання з розгляду проекту щодо внесення змін до Генерального плану, історико-архітектурного опорного плану, меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів міста.

Три генплани міста, два з яких датовані 1913 та 1969 рр., представив директор департаменту містобудування та архітектури Ігор Пиріжок. Спільно з громадськістю обговорені пропозиції до існуючого генплану.

Головним архітектурним документом міста уточнено цільове призначення поквартальних ділянок. Передбачено земельні ділянки для учасників АТО та під транспортну інфраструктуру. Окремо буде розроблено схему із визначенням зелених зон, парків, скверів та рекреацій; уточнено і розроблено схеми інженерних мереж; показано матеріали проекту з курортополісу. Є пропозиції з нанесення дорожніх магістралей, створення кругових розв’язок на перехрестях тощо. 

Нині варто порозумітися з головами сільських рад, адже є питання щодо накладання міського кладовища на їхню територію. Під час зустрічі виникали питання щодо військових територій, зокрема понтонного полку, артбази, колишнього Центру підготовки інженерних військ, але вони були не за адресою, адже їх має вирішити Міноборони. Щодо питання території міської лікарні, зокрема частини з боку Огієнка, Небесної сотні, Лесі Українки, тут може бути житлова багатоповерхова забудова. Невдоволення висловлювали щодо забудов навколо міського стадіону ім.Г.Тонкочєєва, де свого часу був потужний спортивний квартал, але в 90-их там почався дерибан, дозволили по всьому периметру стадіону провести забудову та роздали територію стадіону для нібито спортивної арени, яка залишилася ребрами стирчати, як пам’ятник безгосподарності. Проте вирішено вже завершити цю лінію забудови від вул.Князів Коріатовичів до Драй-Хмари.

Місцева активістка Валентина Магілат виступила проти облаштування міста МАФами, тимчасовими забудовами та гаражами та вимагала оголосити мараторій. Залишається відкритим питання полігону твердих побутових відходів. Наразі йдуть перемовини щодо району очисних споруд чи, можливо, на території «Авісу».

У Генплані окремо виділили матеріали проекту визначення меж Смотрицького каньйону як археологічної пам’ятки. Говорили й про врахування перейменованих вулиць, проте Ігор Володимирович зауважив, що зміни до генплану можна корегувати, тому пропозиції та зауваження приймаються до 1 травня.

Теги: громадські слухання, генплан міста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.