Перейти на мобільну версію сайту


26.01.2018

ГЕМОРОЙ БУДУТЬ ЛІКУВАТИ

25 січня пройшло чергове засідання виконкому, на порядку денному якого було більше 50 питань.

Погодили надання одноразової матеріальної допомоги на поховання, затвердили Положення про надання платних послуг централізованою бібліотечною системою та встановлення вартості платних послуг і вартості відшкодування (пені) користувачами за несвоєчасне повернення книг до бібліотеки; введено ставки завідувача господарства в музеї та сторожа в НВК №9, у зв’язку з тим, що почастішали випадки крадіжок у школах міста.

Нарешті є проект програми ремонту тротуарів у місті, відповідно до якого заплановано ремонт 73 тис. кв.м тротуарного покриття на суму 44 млн грн на 13 вулицях, які мають бути викладені бруківкою. Леонтій Рогаль запропонував додати ще вулицю Данила Галицького, а Олександр Бродовський – облаштувати тротуари біля всіх шкіл та великих магазинів, де значний пішоходопотік. Щодо шкіл, то це дуже слушна пропозиція. Що ж стосується магазинів, то тут ситуація цікава. Їхні власники розвивають свій бізнес, до них ходять покупці. То чому міська влада має облаштовувати біля їхнього бізнесу кращі умови, якщо вони самі цього не роблять? Варто подбати про своїх потенційних відвідувачів. А то в найбільш вигідному місці розташування – центрі міста на Соборній, де безліч перехожих, власники магазинів не дбають про своїх покупців і роками не можуть обладнати нормальні підходи до магазинів. Біля колишнього «Дитячого світу» вже не раз падали люди через ями в тротуарі. Крім того, з тротуару стирчить якась арматура, якою кріпили рекламу.

Члени виконкому погодилися облаштувати системами супутникового моніторингу спецтранспорт комунальних підприємств.

Цікавими були питання блоку служби у справах дітей, яку очолює Лілія Бевз. Вона винесла питання про позбавлення батьківських прав батьків, які не піклуються про дітей. Одна мати постійно залишає своїх малолітніх дітей самих вдома. Їх доводилося діставати із зачиненого помешкання через вікно. Дитячі гроші вона витрачає на власні потреби. Здебільшого за ці кошти водить дружбу із «зеленим змієм». Інша мати, теж не краща, і занедбала своїх дітей, у яких завелися воші.

Щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами, простою мовою – прикріплення до стовпів рекламних носіїв та різних вказівників, то члени виконкому за це не проголосували. Керуюча справами Яна Мельничук зазначила, що вже час покінчити з «геморойними» наростами, настав час їх лікувати.


Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.