Перейти на мобільну версію сайту


25.03.2016

ГАЗОВІ ЛИСТИ ЩАСТЯ ПРОДОВЖУЮТЬ НАДХОДИТИ

Щодня телефони редакції розриваються від дзвінків про те, що люди справно платять за газ, але в них виникають борги по сплаті і їм доводиться їхати в газконтору з «листами газового щастя».

- «Хмельницькгаз» і «Хмельницькгаззбут» зобов’язані донарахувати всьому населенню, в кого немає газових лічильників, і застосовувати старі норми, - заявила начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Хмельницькгаз» Олександра Корбут.

Тож 35 тисяч сімей Хмельниччини перетворилися на газових боржників.
Та на думку юристів, питання встановлення ціни на газ майже завжди є спірним при розгляді у судах. Якщо керуватися Законом України «Про ринок природного газу», ЦК України та іншими документами, ціна встановлюється договором, а отже споживач має право не прийняти нову рекомендовану ціну на газ та укласти договір з іншим постачальником. Однак такі норми закону на практиці неможливо реалізувати через кругову поруку та монопольний стан облгазів.
- Якщо людина має відносини з державою через департамент соціального захисту (пільговики), то коли ми отримаємо офіційний документ, самі й перерахуємо за неї борги, - каже заступник директора департаменту соціального захисту населення Віра Чеховська. - Решта людей, які мають стосунки з надавачем послуг, повинні з’ясовувати питання, які їх цікавлять, саме з ними.

Теги: газконтора, ПАТ "Хмельницькгаз"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.