Перейти на мобільну версію сайту


15.04.2016

ГАРАЖІВ ТАКИ НЕ БУДЕ

Учора на місце, де було виділено гаражі для учасників АТО (вул.Крип’якевича), виїжджала створена міським головою комісія, щоб на місці розібратися із цим питанням. Минулого номера «КлюЧ» писав про інцидент, який там трапився. Представники архітектури, земельники, юристи, комунальних служб та депутати побували на місці й переконалися, що там дійсно будувати не можна.

- Депутати майже всі на сесії проголосували за те, щоб там виділити атовцям землю, - каже голова земельної комісії Валерій Слободян, - але коли архітектура представила як вільну ділянку, її було виділено. Під час розробки дозвільних документів зауважень жодна служба не надала. З юридичної точки зору тут все оформлено законно, але є ще й моральна сторона.

Тому від імені всіх депутатів Валерій Анатолійович вибачився перед тамтешніми мешканцями і пообіцяв вибачитися перед учасниками АТО.

- Про ситуацію, яка там виникла, я повідомив міського голову, - додав депутат. -Він зі мною погодився, але тепер виникла інша ситуація: «Як бути з тими, хто вже узаконив своє право на земельну ділянку і витратив на це гроші?».
Михайло Євстафійович пообіцяв попрацювати над цим питанням, щоб наші захисники не залишилися сам на сам із чужими помилками. Швидше за все, їм нададуть місце під гаражі на іншій земельній ділянці.
Цікаво, що буде із самочинно встановленими будівлями на тому місці?

Теги: виконком

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.