Перейти на мобільну версію сайту


14.06.2013

«ГАНЕБНИЙ ЛИСТ» УНІВЕРСИТЕТУ

Чи справді корупція в національному університеті загрожує перетворитися на проблеми для самого університету?
Учора зранку перехожі біля центрального корпусу К-ПНУ ім.І.Огієнка могли побачити, як на деревах білили довжелезні папірці. Ні, це були якраз не шпаргалки, які п’ятикурсники зазвичай викидають після завершення державних іспитів.
В анонімному повідомленні під назвою «Зла сволота не покарана!!!» було вказано понад 50 прізвищ викладачів різних факультетів та кафедр університету і навпроти них - суму, яку потрібно заплати за складання заліку чи іспиту. Розмір грошових «внесків» розпочинався від 20 грн за «пропущене універ.jpgзаняття» і закінчувався 800 грн, або ж 100 дол. США за «п’ятірку» на екзамені.
Також під списком викладачів та сум, які нібито потрібно «дати», аби успішно скласти сесію, автор чи автори (?) листівки зверталися до абітурієнтів та студентів (подаємо без скорочень та виправлень):
«Шановні абітурієнти 2013 року! Ви можете переглянути список предметів та викладачів та їхні розцінки. Завдяки цьому ви зможете зорієнтуватися, скільки коштів вам потрібно заощадити, щоб мати «ГАРНО» здану сесію...
Ми рекомендуємо, ні, благаємо, не робіть одну із найбільших дурниць свого життя, НЕ ВСТУПАЙТЕ В ЦЕЙ УНІВЕРСИТЕТ!!!
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА – ЦЕ МІСЦЕ, ДЕ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ МІНІМУМ ЗНАНЬ І ВИТРАТИТИ МАКСИМУМ ГРОШЕЙ!!!
Тут не дивляться на ваші знання! Оцінки ставлять не за те, як ви навчаєтесь, а за суму, яку ви сплачуєте. Хто заплатить більше – у того й кращі бали.
Подумайте сто разів, перед тим як подавати сюди документи. Якщо ж ви хочете зберегти не тільки свої гроші, а й нерви, здоров’я та час, будь ласка, ВИБЕРІТЬ ІНШИЙ УНІВЕРСИТЕТ. В Україні багато чудових навчальних закладів, де ви зможете отримати знання і відчувати себе людиною. Тут же відбувається приниження і деградація особистості. К-ПНУ ім.Івана Огієнка – це найбільш корумпований заклад не тільки західної України, а і всієї країни.
Шановне студентство! Не бійтеся, НЕ МОВЧІТЬ!!! Це потрібно ПРИПИНИТИ!!! В іншому ж випадку, в газетах і далі будуть з’являтися оголошення про прийняття на роботу з ремарками «Випускників К-ПНУ ім.І.Огієнка просимо нас не турбувати».


Звичайно, на появу таких анонімних листів-звинувачень на адресу викладачів університету та й, власне, всього навчального закладу можна було би не реагувати, якби ця акція не була одноразовою й не такою масовою. Проте декілька місяців тому була поширена подібна листівка із схожим змістом.
Невже і справді до характеристики ситуації навколо анонімок щодо національного університету підходить вислів: «Диму без вогню не буває»?
Зрештою, що про цю ситуацію думає ректор К-ПНУ ім.І.Огінка Сергій Копилов?
Під час телефонної розмови Сергій Анатолійович зазначив, що він розцінює появу цих листівок як провокацію як щодо навчального закладу, так і викладацького складу.
- Ми звернулися до правоохоронних органів, аби вони встановили, хто стоїть за цією справою. Не виключаю, що за цією провокацією, інакше її не назвеш, стоять недобросовісні освітні заклади, адже на сьогоднішній день конкуренція на ринку освітніх послуг надзвичайно висока. Також не виключаю, що за цим можуть приховуватися студент (студенти), як незадоволені складанням іспитів.
На запитання, чи таким чином ректор національного університету відкидає факти корупції у виші Сергій Анатолійович зазначив:
- Я не виключаю, що в нашому суспільстві є факти хабарництва. Як не можу виключати, що поодинокі факти можуть мати місце в нашому університеті.

Теги: К-ПНУ, хабар

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.