Перейти на мобільну версію сайту


01.11.2013

ФРАНЦУЗИ ЗАВІТАЛИ НА ГОСТИНУ

Із дружнім візитом до Кам’янця-Подільського вкотре завітала французька делегація із міста Шарлье, округ Ліон.
Педагоги, студенти, пенсіонери, інженери та медики із Франції приїхали на запрошення художнього керівника танцювального колективу «Горлиця» Володимира С’єдіна. Це не перший приїзд іноземних гостей у наше місто: обмін досвідом, знайомство з історико-архітектурної спадщиною, традиціями та культурою нашого міста відбувається протягом кількох останніх років.
= Тісна співпраця з містом Шарлье триває з 2009 року, = каже художній керівник танцювального французи (1).JPGколективу «Горлиця» Володимир С’єдін. = І ми разом із колективом неодноразово бували у Франції, і наших друзів-французів запрошували на гостину. За цей час у нас склалися дуже теплі стосунки, адже ми переймаємо в них європейські традиції, а вони у нас = українські.
28 жовтня французька делегація мала нагоду зустрітися із міським головою Михайлом Сімашкевичем. Під час зустрічі Михайло Євстафійович наголосив на необхідності налагодження партнерських стосунків та підписання договору про співпрацю між містами. На пам’ять від мера гості отримали невеличкі сувеніри. У свою чергу, Делія Боде, керівник французької делегації, подякувала міському голові за теплий прийом та висловила сподівання на подальшу співпрацю.
Окрім мерії, французи побували у національному університеті, дитячій хоровій школі, професійному художньому ліцеї, ДНЗ №21, шаховому клубі та підприємстві «Вікно Плюс+».

Теги: міжнародні зв’язки, Володимир С’єдін, французька делегація

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.