Перейти на мобільну версію сайту


01.07.2019

ФОРС-МАЖОР НА ОГЛЯДОВОМУ КОЛЕСІ

Оглядове колесо30 червня о 15:09 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в парку атракціонів по вул. Шевченка через технічну несправність зупинилося оглядове колесо. У ньому на той момент перебувало семеро осіб, з яких троє дітей.

На місце події прибули рятувальники 5-ої ДПРЧ ДСНС України в Хмельницькій області. За допомогою автодрабини вони звільнили з "повітряного полону" людей. У цій історії, яка наробила чимало шуму в Інтернет-мережі, ніхто не постраждав.

І поки відповідні служби з'ясовують причини зупинки оглядового колеса, власниця парку атракціонів Тамара Савенкова прокоментувала ситуацію: 

- За 18 років роботи, відколи працює парк атракціонів, уперше в нас сталася така прикра ситуація. Оглядове колесо зупинилося через стрибок напруги в мережі. У пастці на висоті 10 м опинилося четверо людей (двоє дорослих і двоє дітей), ще троє зависли в модулі на висоті 2 м. Власними силами ми не змогли швидко виправити ситуацію, оскільки гальма колеса заклинили. Тож довелося кликати на допомогу рятувальників. Велика подяка їм за оперативність і швидке реагування. У 2017 році ми проходили експертизу та отримували повторні ліцензії на діяльність атракціонів, у тому числі і на колесо огляду. Ліцензія діє до 2022 року. Причин для паніки немає, робота оглядового колеса відновлена, воно, як і раніше працює в штатному режимі. Ніхто не застрахований від подібних форс-мажорних ситуацій: можна і в ліфті застрягнути, і у власній квартирі зачинитися. На щастя, є відповідні служби, які вчасно реагують на подібні ситуації. Ми ж просимо вибачення у наших клієнтів за ці тимчасові незручності.

Теги: форс-мажор на Оглядовому колесі

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.