Перейти на мобільну версію сайту


03.05.2013

ФАНТАЗІЇ ТА РЕАЛЬНІСТЬ АРТ-КВІЛТІНГУ

27 квітня у виставковій залі відбулася виставка художнього текстилю «Фантазії та реальність арт-квілтінгу». Свої роботи демонстрували харківчанки Емілія Грекова, Ірина Фоміна та кам’янчанка Наталія Лашко. Саме на запрошення останньої прибули в місто гості зі Сходу. А починалося все так: Наталія Лашко в 2008 р. побувала у Харкові, де відвідала експозицію клаптикового гобелена, печворку (прим. Авт. – вид рукоділля, при якому за принципом мозаїки зшивається цілий виріб зі шматочків тканини) та квілтінгу (прошиті наскрізь два шматки арт (1).jpgтканини й покладений між ними шар вати).
Сказати, що жінка була вражена – нічого не сказати! З того часу всі її помисли займали ті дивні творчі техніки. Методом спроб і помилок вона намагалася створити щось подібне. А ще мисткиня дуже хотіла познайомитися з майстрами квілтінгу та запросити їх у наше місто. Як бачимо, мрія здійснилася!  
На виставці був проведений невеличкий майстер-клас. «Не обов’язково мати художню освіту, щоб займатися квілтінгом. Спробуйте і ви!» - закликає жінка. Переглянути роботи можна до 15 травня.

Теги: мистецтво, рукоділля

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.