Перейти на мобільну версію сайту


13.03.2020

ФАКУЛЬТЕТ МУНІЦИПАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ

муніціпВам 14-35 років?

Хочете знати, як працює міська рада?

Мрієте попрацювати з міським головою та його заступниками?

Бажаєте навчитись писати проекти та здобути лідерські якості?

Тоді вам – на факультет муніципального управління!

Заняття проходитимуть три рази на тиждень. Тривалість одного заняття – 1,5 години (з 15.00 до 17.00), перша частина якого це – мотивуючі розповіді про роботу в органах місцевого самоврядування від міського голови, заступників, начальників управлінь, директорів департаментів. Друга частина – розвиток лідерських якостей, написання проектів/ стартапів і зустрічі з цікавими людьми міста. Ну і, звичайно, кава-перерва, під час якої зможеш знайти нових друзів. Стажування триватиме з 23 березня по 24 квітня.

А ще на вас чекає «День дублера», який можна буде провести з одним із керівників міської ради і навіть з міським головою. Кількість місць обмежена.

Для отримання сертифікату та рекомендаційного листа про проходження стажування необхідно відвідати 75% занять і захистити власний проект.

Реєстрація триває до 22 березня.

Телефон для довідок: 097-654-7589 (Лілія).

ФМУ – це соціальний, інформаційний, практико-орієнтований проєкт, що реалізується щорічно при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради та сприяє розвитку громадянського суспільства в місті через проведення просвітницьких, інформаційних заходів для молоді та студентства із залученням керівників органів місцевого самоврядування, громадських активістів, представників бізнесу.

Основні завдання факультету:
- ознайомлення молоді міста зі структурою та роботою структурних підрозділів міського самоврядування, перспективами розвитку міста;
- створення умов для обміну досвідом та знайомства із представниками ГО міста та їх проектами;
- навчання з підготовки проектів, підготовка та оформлення проектів, спрямованих на вирішення соціально-значимих проблем міста;
- активізація та заохочення молоді до самостійної практичної громадської діяльності.

Теги: факультет муніципального управління

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.