Перейти на мобільну версію сайту


16.09.2016

«ЕТАЛОН» ПРИДБАЛИ, НА ЧЕРЗІ - МІСТ

еталонНовенький шкільний автобус, придбаний відділом освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради, поповнив шкільний автопарк об’єднаної громади.

Автобус «Еталон», виготовлений на ПАТ «Чернігівський автозавод», придбаний за 1 млн 485 тис. грн державної субвенції на розвиток територіальної громади. Цьогоріч Гуменецька сільська рада планує придбати ще один такий же автобус, але вже із співфінансуванням за кошти з сільського та обласного бюджету.

Завдяки такому ж фінансуванню вдасться втілити в життя ще один, не менш вагомий проект. Про це повідомила голова Гуменецької сільської ради ОТГ Інна Абдулкадирова.

- Минулого тижня громаду відвідав голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук, - каже Інна Григорівна. - Спільно з керівництвом району ми оглянули міст через річку Мукша в районі так званого «Тещиного язика». Ділянка, як ви знаєте, аварійна, неодноразово були звернення щодо ЇЇ ремонту. Загальна вартість робіт складає 21 млн грн.

Губернатор запевнив, що кошти надійдуть з обласного бюджету у разі співфінансування в розмірі 10% від вартості - 2 млн 100 тис. грн. У жовтні буде сесія сільської ради, на якій і обговорюватимемо це питання. Наразі голова РДА Василь Сукач погодився взяти витрати на пільгове перевезення по громаді до кінця року, ми ж, у свою чергу, зможемо виділити кошти на довгоочікуваний ремонт мосту.


Теги: автобус, Гуменецька ОТГ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.