Перейти на мобільну версію сайту


21.03.2014

«ЕТАЛОН» ПОСТАВЛЯТЬ У РАМКИ

До міського голови звернулися жителі будинку №14 та №15, що на вул.Драгоманова, щодо порушення магазином «Еталон» порядку та режиму роботи. Ця ситуація має давню історію: 2007 р. виконком дав дозвіл на розміщення об’єкту торгівлі на вул.Драгоманова, 14а для реалізації продовольчих товарів.
Упродовж 7 років видавалося ще кілька схожих дозволів, адже за цей час змінювались і назва магазину, і керівництво міста, і чиновники, які бралися за вирішення цього питання. Але, як то кажуть, віз і нині там. Мешканці й досі скаржаться на постійні крики та бійки п’яних відвідувачів, шум автомобілів, які паркуються під магазину. Саме тому вони звернулися до міського голови з проханням переглянути режим роботи «Еталону».
За словами директора департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Майї Гурської, з цього приводу були звернення й до суду, але Феміда вирішила, що «Еталон» має право на цілодобове здійснення торгівлі продуктами харчування. Міський голова доручив департаменту правового супроводу та контролю вжити визначених законодавством заходів для усунення вказаних порушень та забезпечення спокою мешканців міста.

Теги: магазин "Еталон"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.