Перейти на мобільну версію сайту


07.07.2017

ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ БУТИ?

Dunayskaya_solar_stationСонячну електростанцію, потужністю 2 мВт, планує побудувати у с.Рихта київська фірма ТОВ «Еко-Фотуре», генпідрядником будівництва виступить столична компанія «Рентехно».

Учора, під час громадських обговорень, керівництво компанії розповіло місцевим жителям про переваги майбутнього проекту.

– У першу чергу, гарантуємо створення додаткових робочих місць, – розповів директор ТОВ «Еко-Фотуре» Володимир Назимок. – Підприємство зареєстроване в селі Рихта, тож сплата податків відбуватиметься за місцем реєстрації. Крім того, ми гарантуємо підвищення якості електроенергії в населеному пункті та проведення благоустрою орендованої під майбутню електростанцію території, яка сьогодні, відверто кажучи, має вкрай захаращений вигляд.

Обов’язково допомагатимемо громаді села. До речі, це ми робимо й нині. Уже два роки, як справно сплачуємо податок за оренду 4 га землі до сільського бюджету, а це майже 100 тис. грн щороку. Нещодавно для дитячого садочка придбали телевізор. Надіюсь, ви нас підтримаєте, і Рихта стане інвестиційно привабливою і для інших підприємств.

Про переваги майбутньої електростанції розповів і генпідрядник будівництва. Більшість, присутня на зібранні, схвально сприйняла пропозицію, проте ініціативна група вирішила подворово обійти жителів Рихти, аби кожен мав можливість висловитися, чи він за будівництво електростанції, чи проти. Інвестори, в свою чергу, обіцяли ще раз приїхати, можливо, у вихідний, аби більше людей дізналося про новий проект.


Теги: с.Рихта, сонячна електростанція, ТОВ «Еко-Фотуре»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.