Перейти на мобільну версію сайту


18.05.2018

ЕКСПЕРТИ СКАЗАЛИ ТАК

виконком17 травня пройшло чергове засідання виконкому, під час якого було розглянуто 45 питань, серед них – надання одноразової допомоги на поховання, погодження прокладання оптоволоконного кабелю на просп.Грушевського. 

Нарешті затвердили норми надання послуг з вивезення твердих побутових відходів. Аби їх встановити реальними, було створено комісію, яка промоніторила це питання і дійшла до висновку, що настав час змінити її з коефіцієнту 1,8 на 2,33, бо вартість у нашому місті занижена. Після дебатів члени виконкому погодили туристичні маршрути «Проекту – БРДМ – Тур». Ажіотаж, який був навколо цієї атракції, вже має вщухнути. Власники зменшили захід у воду до 4 місць на річці. Вони отримали експертні висновки, зокрема департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької області, який погодив туристичний маршрут БРДМ-2, що пролягає на території земель нашої міськради та перетинає річку Смотрич по існуючим транзитним проходам. Також свої висновки надало управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області щодо проходження БРДМ-2 каньйоном річки Смотрич. Експерти надали дозвіл у ненерестовий період перетинати річку в чотирьох місцях. Такої ж думки і експерти НПП «Подільські Товтри»: вони вважають, що рівень впливу на екологію в каньйоні Смотрича мінімальний. Отже, попередній варіант руху БРДМ-2 по воді скорочений на 85%, а здійснюватиметься дорогами загального користування. Дороги обрані з використанням існуючих доріг, заїздів-виїздів та бродів, вони, у свою чергу, підсипаються та підсилюються. Вплив на екологію від транспортного засобу мінімальний, адже власник замінив газобалонне обладнання і корпус машини є цілком герметичним.

На засіданні було затверджено звіт про виконання бюджету міста за І квартал 2018 р., надано одно-, двоквартирним будинкам статуси «будинок садибного типу», а також адреси земельним ділянкам. Підприємцям надали дозволи на виготовлення проектної документації на реконструкцію вбудовано-прибудованих приміщень магазину на вул.Соборна, 29. Але за умови, що вони розроблять гармонійні фасадні проекти та облаштують прилеглу територію. Мається на увазі, що приведуть до ладу тротуари, аби люди не ламали ніг, проходячи повз їхні торговельні точки.


Теги: засідання виконкому

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.