Перейти на мобільну версію сайту


22.01.2016

ЕКСПЕРТ МАЄ ОГЛЯНУТИ

Якщо раніше процедура огляду транспортного засобу експертною службою МВС здійснювалася за бажанням власника автотранспорту,то відтепер, відповідно до постанови Кабміну, вона є обов’язковою.

Як повідомив в.о. начальника територіального сервісного Центру 6843 регіонального сервісного центру МВС у Хмельницькій області Юрій Грисько, 9 грудня Кабмін прийняв постанову про внесення змін до порядку державної реєстрації (перереєстрації) зняття з обліку транспортних засобів. Відповідно до п.15 Постанови, під час проведення державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортні засоби (крім випадків реєстрації нових транспортних засобів, перереєстрації транспортних засобів у зв’язку зі зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, вибракування їх у цілому) підлягають огляду фахівцями експертної служби МВС з метою звірення ідентифікаційних номерів їхніх складових частин з номерами, зазначеними в поданих власником для реєстрації документах.
За результатами огляду в документах, які подаються для державної реєстрації, робиться відповідна відмітка або складається акт огляду. Експертне дослідження транспортного засобу і реєстраційних документів на транспортний засіб проводиться за заявою власника для визначення справжності ідентифікаційних номерів транспортного засобу і документів. Експертне дослідження мають право проводити фахівці експертної служби МВС або судові експерти державних спеціалізованих установ.

Документ про експертизу транспортного засобу відчизняного виробництва і документів, що його супроводжують, коштуватиме 151,96 грн, транспортного засобу іноземного виробництва - 196,98 грн. Якщо ж власнику транспорту не потрібна довідка на руки, експертиза проводиться безкоштовно.

Теги: РЕР, Юрій Грисько

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.