Перейти на мобільну версію сайту


05.07.2013

ЕКСКУРСІЯ ПО МЕДИЦИНІ. НЕ БЕЗ МОРАЛІ...

- Лише завдяки підтримці міського голови та нашого нардепа за останній час у медицині міста багато чого змінилося на краще, - з такими словами зустрів головний лікар міської лікарні Дмитро Васильянов журналістів під час відвідин ними разом з міським головою медичного закладу.
Гості мали змогу оцінити проведені ремонти в травматологічному відділенні. Зокрема, минулого року в цьому старому приміщенні вже відремонтовано туалет, кімнату гігієни, душову та палати. За IMG_1082.JPGсловами головного лікаря, за підтримки Михайла Сімашкевича та Володимира Мельниченка вже придбано для медичних установ 15 кондиціонерів, і днями один з них буде встановлено у палаті травматологічного відділення.
Також журналісти побували в патгістологічній лабораторії, для якої нещодавно було придбано потужні мікротом та мікроскоп, що дають можливість більш точно встановлювати діагноз. У найближчих планах керівництва медусатнови - дообладнати лабораторію термостатами, а аптечне відділення - холодильними шафами.
Далі всі попрямували в акушерське відділення, на переоснащення якого депутати виділили 109 тис. грн. Дмитро Васильянов продемонстрував уже придбані фетальні монітори, які дають можливість стежити за перебігом вагітності та розвитком плоду, а також шприц-насоси, за допомоги яких виходжують передчасно народжених дітей, або з вродженою патологією.
- У місті єдина людина – Олександр Конюшенко (директор будівельної фірми «Рокор-ЛТД»), яка приходить у лікарню й каже: «Можу зробити ремонт» і робить його, - каже Дмитро Сергійович. – Дяка йому від усіх кам’янчан.

Теги: медицина

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.