Перейти на мобільну версію сайту


03.08.2018

ЕКСКУРСІЯ МОВОЮ ЖЕСТІВ

жестиПрацівники Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника працюють над відео для людей з вадами слуху. Таким чином вони хочуть зробити цікавинки, які є у музеї, доступнішими.

«Це буде відеоролик, у якому проведемо коротку екскурсію музейними об’єктами. Ми намагалися вибрати найцікавіші моменти, щоб люди, які не чують, змогли дізнатися більше про те, що саме цікавого можна побачити в музеї та зрозуміли, що якщо приїдуть до нас подивитися на все це на власні очі, то ми зможемо провести для них екскурсію музеєм мовою жестів», – розповідає Наталія Рибчак, завідувач науково-освітнього сектору історичного музею-заповідника.

У закладі зізнаються, що усілякі цікаві підходи до музейної справи, запозичені в інших, зазвичай, зарубіжних закладів, намагаються втілити в життя в Кам’янці. Тому ідею зробити музей доступнішим для різних категорій населення підхопили одразу.

У відео погодився знятися кам’янчанин Роман. Він глухонімий. У ролику не буде сурдопередкладу. Роман жестовою мовою розповідатиме, що цікавого можна побачити в музеї-заповіднику. Зі зйомками ролика допомагає організатор фестивалю «Бруківка», режисер Андрій Заєць. Сценарій написали працівники музею.


Теги: Кам’янець мовою жестів

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.