Перейти на мобільну версію сайту


07.11.2014

ЕКОНОМІКА ПОТРОХУ ВІДЖИВАЄ

Прес-конференцію для ЗМІ дав 3 листопада міський голова Михайло Сімашкевич.
У першу чергу, очільник міста потішив приємною новиною, зокрема, здобутками в економіці. Міській владі вдалося допомогти втримати на плаву ТОВ «Модуль», яке ще кілька місяців тому було на межі закриття. Не без допомоги нінишнього нардепа було проведено перемовини та укладено договір з ПАТ «Запоріжсталь». Перша партія сировини надійшла на «Модуль». Наприкінці весни на повну потужність у дві зміни працює ПАТ «Кам’янець-Подільськавтоагрегат», який виконує держзамовлення, що отримало ПАТ «АвтоКрАЗ». У наступному році завершиться реконструкція ПАТ «М’ясокомбінат», який також дасть нові робочі місця кам’янчанам. Позитиву додає і укладена угода з німецькою стороною, завдяки якій в місто вдалося залучити 18 мільйонів євро.
Також у місто планує переїхати луганський завод з виготовлення труб. Наразі міська влада запропонувала інвесторам територію приладобудівного заводу.
- Найголовніше - це створення робочих місць з достойною оплатою праці, - переконаний міський голова. - Зрозуміло, за цим стоїть декілька факторів: інвестиції, будівництво сучасних підприємств, які б виробляли конкурентоспроможну продукцію, а також нарощування виробничих потужностей підприємств, що існують.
Не оминув Михайло Євстафійович і низку комунальних питань. Зокрема, він розповів про офіційне відкриття котельні на пелетах, що на вул.Пушкінська, не оминув увагу ефективність нового вуличного освітлення вул.Шевченка.
- Автоматичний режим освітлення досить економний, - запевняє Михайло Сімашкевич. - До 24:00 світодіодні лампи працюють на 100%, після - автоматично споживають лише 50% енергії. На черзі освітлення вулиці Князів Коріатовичів.
Приємно також, що до допомоги військовослужбовцям, що перебувають у зоні АТО, долучилися міста-побратими. Зокрема Глогув, Глоговський повіт, Ченстохова, Гміна Гожице, Кутна Гора, Укмерге, Лівані запропонували придбати необхідні речі для військових, а окремі з них перекажуть кошти. Сьогодні для потреб АТО відкрито валютний та гривневий рахунки.

Теги: економіка, промислові підприємства, прес-конференція, Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.