Перейти на мобільну версію сайту


23.09.2016

Є ЗНАННЯ, Є Й РЕЗУЛЬТАТ

антейНа сьогодні зовнішнє незалежне оцінювання учнів є єдиним чесним і неупередженим критерієм перевірки рівня знань, які дає школярам альма-матер. Ми можемо скільки завгодно сперечатися, яка школа в місті чи районі є кращою, хто з педагогів надає грунтовніші знання, потрібні чи ні репетитори, але ЗНО розставляє все по полицях, бо тут не можна купити місце в рейтингу чи додаткові бали, тут їх можна лише здобути власними зусиллями.

Нарешті оприлюднено рейтинг українських шкіл у 2016 році. Його склали, враховуючи всі отримані бали за результатами ЗНО, незалежно від предмета за 200-бальною шкалою.

Надзвичайно приємно, що в топ-100 кращих навчальних закладів України увійшло і двоє з Хмельниччини - це ЗОШ «Гармонія» (м.Хмельницький), яка посіла 42 сходинку в рейтингу, та кам’янецький приватний НВК ліцей «Антей», який зайняв 89 місце. Зауважу, що цьогоріч «Антей» значно покращив свої результати, адже минулого року був на 99 місці такого ж рейтингу.

- Ми єдиний приватний ліцей у місті, - коментує перемогу директор ліцею Інна Блажкова. - Навчальний процес здійснюємо за універсальним навчальним планом, не маючи при цьому ні класів з поглибленим вивченням дисциплін, ні профільних класів. Пишаюся, своїми учнями, вони всі молодці!

Решта кам’янецьких навчальних закладів стартують у рейтингу з другої сотні. Високий результат показали учні ЗОШ №8, яка займає 249 місце в рейтингу, трохи далі - НВК №9, у якого 297 місце. Єдиний профільний навчальний заклад із поглибленим вивченням дисциплін - міський ліцей - у рейтингу займає аж 538 сходинку. 

У топ-1000 потрапили ЗОШ №12 (713 місце), НВК №14 (737) та ЗОШ №10 (874). СЗОШ №5 займає 1003 місце. Із 9969 шкіл країни, які брали участь у ЗНО-2016, в хвості найгірших Хмельниччини плететься Ориниська школа-інтернат, яка на 9926 місці.

Теги: ТОП-100, ЗНО, Антей

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.