Перейти на мобільну версію сайту


14.11.2014

Є У ЩО ВКЛАДАТИ

7 листопада в рамках виїзного засідання Міжнародного трейд-клубу в Україні Кам’янець відвідали представники 13 країн світу на чолі з президентом клубу, першим секретарем Посольства Республіки Словаччини в Україні Сонею Крайчовою.
Трейд-клуб - організація, що об’єднує керівників і співробітників торгово-економічних відділів майже з 60 іноземних посольств та міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Вона має за мету ознайомлювати з інвестиційно-промисловим потенціалом різних районів та вивати питання можливість запровадження нових проектів.
Кам’янець зацікавив учасників трейд-клубу як важливий об’єкт для можливої реалізації окремих ідей.
Офіційна зустріч відбулася в сесійній залі міськради, де закордонних гостей привітав міський голова Михайло Сімашкевич. Він ознайомив присутніх із Стратегічним планом підвищення конкурентоспроможності Кам’янця-Подільського на 2011-2015 роки та проектами, які вже реалізовуються в місті.
Учасникам трейд-клубу презентували концепцію створення бальнеологічного курорту, програму енергоефективності міста. Після засідання вони подивились роботу міні-котельні та відвідали підприємство «Вікно плюс», яке працює над виготовленням вікон за новими сучасними технологіями.

Теги: трейд-клуб

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.