Перейти на мобільну версію сайту


22.11.2013

Є ТАКИ ПРАВДА НА СВІТІ!

Учора до редакції завітав Юрій Кучерявий, який впродовж тривалого часу намагався довести своє батьківство. Чоловік сяяв від щастя. Ще з порогу він вигукнув: «Ми - виграли! Я вдячний Вашій газеті, що протягнула руку допомоги у важкий для мене час!»
Позавчора завершився суд у справі щодо встановлення батьківства. Після смерті дружини Юрій син.jpgКучерявий впродовж чотирьох років намагався повернути власну дитину. Щоб мати можливість бачитися з сином і піклуватися про нього, він був змушений звернутися до суду, оскільки по-іншому довести своє батьківство ніяк не міг.
Про перебіг цієї справи наша газета інформувала читачів, доки суддя не знайшла шпаринку й не видалила журналістку із судової зали, заборонивши писати про перебіг судових засідань, незважаючи на те, що батько погоджувався на  висвітлення подій у пресі.
- Це - унікальна справа, - говорить адвокат Юрія Людмила Швабська. - Вона може бути показовою, оскільки дуже рідко мої колеги стикаються з тим, що батько хоче взяти на себе обов’язки по догляду та вихованню дитини. Як правило, саме чоловіки найчастіше уникають такої відповідальності. Бабуся хлопчика відмовляється йти на компроміс, щоб батько мав бодай можливість бачитися із сином. Дитині кажуть, що вона кругла сирота, і та живе з думкою, що найближчі люди її назавжди покинули, або ж їй втовкмачують, що її батько довів маму до самогубства, і це ще більше травмує психіку дитини.
Наразі ж справедливість встановлено, і батько знову матиме можливість бачитися із власним сином.

Теги: Юрій Кучерявий

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.