Перейти на мобільну версію сайту


22.06.2018

ДИТЯЧУ – НА ОГІЄНКА

дитячаНеодноразово до міського голови Михайла Сімашкевича та медиків міста зверталися батьки маленьких кам’янчан з проханням вирішити питання дитячої поліклініки, яка розташована в приміщенні, що потребує реставрації, де вузенькі коридори, в яких у чергах збираються як батьки з новонародженими дітками, так і підлітки.

Окрім того, в одному кабінеті приймає по декілька лікарів, які змушені тіснитися в маленьких кабінетах у зв’язку з тим, що вільних просто немає. Варто зауважити й на тому, що цій будівлі уже більше 80 років і для подальшого її функціонування як медичного закладу для дітей, потрібні кардинальні зміни.

Тому питання покращення умов для прийому лікарями юних кам’янчан та їхнє лікування порушувалось на рівні міської влади досить давно. Розглядались різні варіанти зміни адреси дитячої поліклініки: Жовтневе, Руські фільварки, але головним при цьому залишався найважливіший фактор – забезпечити зручне розташування дитячої поліклініки, куди максимально легко можна було б прийти з дитячим візочком, чи декількома маленькими дітьми, не добираючись при цьому двома маршрутками, або ж взагалі на таксі. 

Наразі запропоновано найоптимальніший варіант переїзду дитячої поліклініки – в просторе приміщення у центрі міста на вул.Огієнка, 20. Поліклініка для дорослих жителів міста розташується на вул.Франка, де тривають ремонтні роботи.

Відтак дитяча поліклініка зможе отримати максимально якісні умови для надання послуг маленьким кам’янчанам.

– Дитяча поліклініка у світлі реформ повин­на стати сучасним медичним закладом для дітей не тільки міста Кам’янця-Подільського, а й всього госпітального округу, – коментує ситуацію головний лікар міської дитячої поліклініки Тетяна Очеретенко. – Тому розташування в приміщенні на вул.Огієнка, 20, є найкращим варіантом. Наші друзі вже пообіцяли в дворі біля поліклініки зробити дитячий майданчик. Кам’янчани, діти, їхні батьки, медичні працівники чекають змін на краще!

Також головний лікар поліклініки Борис Цвігун заспокоїв кам’янчан тим, що окремі найбільш затребувані лікарі дорослої поліклініки зможуть залишитися в своїх кабінетах.


Теги: дитяча поліклініка, де вона буде

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.