Перейти на мобільну версію сайту


17.02.2012

Двірники збагатіють навесні

DSC02135.JPGЗ березня кам’янецькі двірники стануть багатші на 650 гривень. Тепер їм щомісяця платитимуть по 1600 гривень. А п’ять найвправніших, котрих визначатимуть за результатами щомісячних спеціальних досліджень, отримають ще й преміальну тисячу.
Тож є надія, що після збільшення заробітної плати майже удвічі сьогоднішня армія із 20 двірників збільшиться до необхідної кількості - 45-ти.  
Багатшими стануть і працівники, задіяні на спецтранспорті: замість 1100-1300 гривень вони отримуватимуть не менш ніж 1700. Важливо, що міський бюджет від такого «збагачення» працівників комунальної сфери не збідніє. Додаткову копієчку дасть як оптимізація самих робіт, так і перехід підприємств, на яких працюють двірники, на спрощену систему оподаткування. А ще працівникам безкоштовно пошиють фірмовий одяг. Єдина заковика - що би таке оригінальне на тому одязі написати. А ще наша влада шукає надійну міні-техніку для механізованого прибирання міських вулиць.


Теги: влада, ЖКГ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.