Перейти на мобільну версію сайту


15.09.2017

ДВІ ВЖЕ Є. НА ЧЕРЗІ ТРЕТЯ?

Ще дві громади Кам’янець-Подільського району отримали позитивний старт від Хмельницької ОДА. Наприкінці минулого та цього тижня відповідні позитивні рішення щодо їхнього створення підписав губернатор області Олександр Корнійчук. 

Він підписав розпорядження про створення Староушицької селищної об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у селищі Стара Ушиця. До складу нової об’єднаної громади увійдуть чотири сільські ради (Грушківська, Крушанівська, Нефедівська і Подільська) і Староушицька селищна рада. Наступним етапом має бути оголошення перших виборів, які призначає Центральна виборча комісія.

На перші вибори чекає і новосформована Жванецька сільська об’єднана територіальна громада, до складу якої увійшло п’ять сільських рад - Гринчуцька, Жванецька, Ластовецька, Рудська і Сокільська.
Також вирішилася ситуація з Довжоцькою громадою, яку чомусь за перспективним планом віднесли до сусідньої Колибаївської ОТГ.

11 вересня за участі працівників Хмельницького відокремленого підрозділ установи Центр розвитку місцевого самоврядування в Хмельницькій облдержадміністрації відбулося чергове засідання робочої групи по внесенню змін до Перспективного плану формування територіальних громад Хмельницької області, зокрема на території Кам'янець-Подільського району. У результаті зустрічі та активного обговорення з головами Довжоцької, Зіньковецької, Рихтівської і Слобідко-Рихтівської сільських рад та головою РДА Василем Сукачем було прийнято рішення внести до Перспективного плану потенційно спроможну об’єднану територіальну громаду з центром у с.Довжок.

Теги: ОТГ, Жванецька, Староушицька, Довжоцька

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.