Перейти на мобільну версію сайту


22.02.2013

ДВІ СЕСІЇ ПРО ОДНЕ

19 лютого пройшла 39 позачергова сесія міськради. Головним чином на ній обговорювалося питання «Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік».
Начальник фінансового управління Олександра Шевчук повідомила, що дохідна частина бюджету не змінилася. Але за рахунок залишку коштів, що утворився станом на 1 січня, збільшено загальний обсяг видатків з міського бюджету на суму 7 млн. 326 тис. грн, зокрема, по Загальному фонду - на суму 1 млн. 846 тис. грн, по Спеціальному фонду - на 5 млн. 480 тис. грн.
Більша частина коштів (5 млн. 619 тис. грн) буде спрямована на погашення бюджетної сесія.JPGзаборгованості за 2012 р., яка утворилась при виконанні програм «Діти міста», «Турбота», фінансуванні станції швидкої медичної допомоги, ТЦСО «Надія» та «Довголіття», шкіл естетичного виховання та інших закладів гуманітарного спрямування.
Понад 140 тис. грн. внесено у статутний фонд КП «Комунтранссервіс» для підтримки пільгового перевезення.
Олександра Володимирівна також озвучила заперечення фінансового управління про виконання рішення Чемеровецького районного суду щодо позачергового надання квартири Савчуку Р.І. (голова Кам’янець-Подільського міськрайонного суду). Відділ житла розрахував норму квадратних метрів, яка становить 94 кв.м і вартість їх складає 475,264 тис. грн. На що депутат Наталія Киященко запропонувала квартири, які надаються суддям, прокурорам, працівникам СБУ, перевести в розряд службових і видавати їх саме, як службові, а не у власність.
Депутати також проголосували про відміну рішення 19 (позачергової) сесії міської ради від 29.12.2011 року «Про передачу Хмельницькому регіональному управлінню Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву права на завершення будівництва житлового будинку по вул.Чехова, 45.

***
На відмінну від міста, в районі відбулася чергова сесія. Вона пройшла вчора. Спочатку депутати заслухали звіт «Про виконання Програми соціально-економічного розвитку району за минулий рік» та затвердили Програму соціально-економічного розвитку на рік теперішній. Саме ці питання викликали деяку дискусію. Традиційно, в ролі своєрідного порушника політичної тиші став керівник фракції у райраді «Фронт змін» Віктор Худняк. Віктор Анатолійович піддав сумніву всі райдужні цифри щодо стану справ як в економіці, так в соціально-культурному житті району. В свою чергу, представники влади на такі звинувачення відповіли, що критикувати набагато легше та простіше, аніж щось робити.
Як і міські депутати, так і їхні районні колеги проголосували за уточнення показників районного бюджету на цей рік. Щоправда, перед цим затвердили звіт про виконання бюджету за 2012 рік.
Серед важливих питань варто відмітити затвердження депутатами Програми зовнішнього освітлення населених пунктів району. Її реалізацію передбачено здійснити впродовж п’яти років, а на ці потреби планується витрати 5 млн. 530 тис. грн.
Також, згідно з рішенням сесії, в районі поповнилася когорта людей, яким присвоєно звання «Почесний громадянин Кам’янець-Подільського району». Примітно, що «Почесними» стали колишній голова райради Едуард Кульчицький і сьогоднішній керівник найвищого законодавчого органу в районі Іван Романчук.

Теги: сесія міськради, сесія райради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.