Перейти на мобільну версію сайту


02.11.2012

DUOSON ВРЯТУЄ НАС ВІД ЗАПАХУ БАРДИ?!

25 жовтня в місті перебували директор Центру інновацій, інвестицій та міжнародних зв’язків НАНУ Володимир Єговкін та генеральний директор словацької компанії Василь Стойка, яка займається комплексною програмою очистки та дезінфекції питної, технічної та стічної вод, а також обладнанням системи централізованого опалення, автономного, технологічного водопостачання і водовідведення з використанням ефективного дезинфікуючого препарату «DUOSON 100 L» німецького виробництва. Послухати гостей зібралися всі, хто зацікавлений у знешкодженні смороду Довжоцького спиртзаводу. Ця пропозиція зацікавила міського голову а також головного інженера ДП «Довжоцький спиртовий завод» своєю ціновою політикою та екологічною безпекою.
Михайло Євстафійович сказав, що місто готове йти на всі розумні пропозиції, аби лише позбутися смороду, бо це питання вже стало політичною розмінною монетою. Зрештою, настав час вирішити цю проблему. За словами Василя Стойки, запропонований засіб екологічно безпечний та використовується багатьма країнами та відомими брендами, а також має сертифікат від Міністерства охорони здоров’я України.
Цей препарат є стабілізатором жорсткості води, що є дуже важливим для нашої місцевості. Він діє не як хлор, а як окислювач, який в 6 разів ефективніший. Засіб знешкоджує бактерії, плісняву, водорості, біоналіт на технологічному обладнанні, при цьому покращуючи його ефективність та термін експлуатації. І що найбільш цікаво для нас, цей препарат усуває запахи. «DUOSON» легко перевозити, зберігати, він у 30 разів економніший порівняно з використанням інших біоцидних засобів.
Пан Стойка пообіцяв працівникам довжоцького спиртзаводу і владі провести експертизу барди в лабораторії Німеччини та випробовувати барду препаратом. Також він вислови прохання надати аналізи досліджень, які вже є.
Отже, будемо чекати на результати. Можливо, «DUOSON» врятує Кам’янець від смороду. І ми нарешті із «смердячого» міста перетворимося на справжню Мекку туризму.

Теги: бардополя, барда, Довжоцький спиртзавод

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.