Перейти на мобільну версію сайту


19.08.2016

ДУМАЮТЬ ПРО 2017

озиміПісля збору ранніх зернових культур часу в аграріїв на перепочинок немає. Не встигли вони зібрати одне, як взялися за інше. Більше як тиждень агропідприємства району сіють озимий ріпак на майбцтній урожай 2017 року.

За інформацією відділу агропромислового розвитку РДА, цьогоріч під посів озимого ріпака заплановано площі в майже 6 тисяч гектарів. Наразі посіяно 4,031 тис. га. 

«Сільський контроль» об’їздив декілька підприємств району, аби подивитися, як проходить посів озимини.

Не дивлячись на свято, сіяти озимий ріпак взялися в ПП «Леон-агро-2011», керівником якого є Ярослава Бабій. Під посів цієї культури тут заплановано відвести 150 га, роботи, за словами агронома, планують завершити за тиждень.

Сівалка «Астра» йде по полю ПП «Калинський ключ», де планують під посів озимого ріпака площу в майже 120 га.

- Сіємо одразу із добривами, внесенням нітромофоски, - розповідає працівник підприємства Руслан Іванович. - Цьогоріч погодні умови не дуже сприяють аграріям, але будемо сподіватися, що посів озимих культур проведемо вдало.

Уперше за час існування за посів озимого ріпака взялася фірма ПП «САФ «Колос», керівником якої є Ігор Фурман. Тут планують засіяти цією культурою близько 100 га площі без внесення добрив.

Також на Кам’янеччині триває підготовка грунту під посів іншої озимини, зокрема пшениці та ячменю. Відповідно до статистичних даних, аграрії вже підготували 12 тисяч 590 га землі.


Теги: озимина

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.