Перейти на мобільну версію сайту


02.08.2019

ДРУЖБА, ЯКА ДОЛАЄ КОРДОНИ

дружбаЦього тижня з офіційним візитом у польському місті Каліш з нагоди відзначення 25-річчя партнерських відносин перебуває офіційна делегація Кам'янця-Подільського, яку очолює міський голова Михайло Сімашкевич.

Впродовж усіх цих 25 років Кам'янець і Каліш товаришували не просто на словах. Це була підтримка нашого міста з самого початку війни, а також співпраця в різних галузях, що втілювалася у цікавих проектах. До прикладу, саме сьогодні в містечку Голухув проходить мистецький пленер, в якому беруть участь молоді люди з Каліша та нашого міста.

Тож обидві сторони підбивають підсумки та обговорюють нові ідеї. Сьогодні кам'янчани відвідали Університет імені Адама Міцкевича, а також підписали меморандум про співпрацю в сфері туризму, медицини, освіти, культури й економіки.

Документ засвідчили підписами президент міста Каліш Крістіан Кінастовський та Михайло Сімашкевич у присутності голови міської ради Януша Печежа та віце-президента Матеуша Подсаднего. Переговори були зосереджені на співпраці двох громад.


Теги: делегація дружби з Каліша

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.