Перейти на мобільну версію сайту


14.10.2016

ДРУГЕ ДИХАННЯ ПІСЛЯ ОБ’ЄДНАННЯ

колибУ Колибаївській сільській раді об’єднаної територіальної громади ремонтні роботи в розпалі. До кінця року тут планують освоїти майже 3 млн грн. Про сільські перспективи розповідає очільник громади Михайло Желізник.

- Після об’єднання ми чимало зробили, - каже Михайло Дмитрович. - У першу чергу, відремонтували центральну дорогу в Островчанах, тепер люди мають як проїхати до власних осель. На ці роботи було витрачено 982,6 тис. грн.

Як і планували, наприкінці серпня почали ремонтні роботи амбулаторії загальної практики - сімейної медицини. На ці потреби з Держбюджету на розвиток інфраструктури об’єднаних громад надійшли кошти в сумі 1 млн 470,6 тис. грн. Буде зроблено капітальний ремонт приміщення, замінено вікна, утеплено дах. У перспективі плануємо закупити автомобіль швидкої допомоги.

До кінця року будуть освоєні 1 млн 488,7 тис. грн (з яких 251,9 тис. грн - кошти сільського бюджету) на відновлення пожежного депо в с.Ходорівці. За часів колгоспу тут було депо, тож завдяки об’єднанню громади і державним коштам його діяльність вдасться реанімувати. Тож Колибаївська ОТГ матиме власну пожежну команду.

- На потреби майбутнього пожежного депо з держбюджету надійшло 600 тис. грн, - додає голова ОТГ, - з яких за 532 тис. грн буде придбано пожежний автомобіль, решта суми піде на обладнання, зокрема, помпу та інший реманент. Планується, що команда депо нараховуватиме мінімум восьмеро осіб.


Теги: Колибаївська ОТГ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.