Перейти на мобільну версію сайту


29.03.2019

ДОЗВОЛИЛИ ОБЛАШТУВАТИ ЗАЇЗД

виконком28 березня пройшло чергове засідання виконкому, на якому розглянули 72 питання. Його члени проголосували за надання чотирьом кам'янчанам матеріальної допомоги та за погашення заборгованості по комунальним платежам міськрайонному товариству інвалідів. Також затвердили звіт про утримання автомобільних доріг та тротуарів міста в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр.

Виконком дав дозвіл на облаштування заїзду й огорожі в дворі будинку на Огієнка, 38. Люди за власний кошт хочуть облагородити двір. Також дозволили бруківку з П'ятницької перекинути на облаштування скверу біля Ратуші, адже там наразі немає сенсу її вкладати через те, що проводяться будівельні роботи. Згодом і П'ятницьку замостять.

Затверджено акти обстеження земельних насаджень, які підлягають видаленню. За власний кошт люди мають видалити 22 дерева, за бюджетні гроші – 25. За згодою виконкому будуть замінені автобуси на маршруті №1 та 5. Квартальному комітету Руських фільварок передано в безоплатне користування майданчик зі штучним покриттям для гри у футбол на розі вулиць Шевченка та Франка.

Також члени виконкому погодили продовження терміну дії висновку про вартість майна комунальної власності за адресою Довга, 17, адже його ніхто не побажав придбати і тепер воно знову буде виставлене на конкурс.

Директор департаменту економіки та інфраструктури міста Майя Гурська повідомила, що середня зарплата в місті вже зросла і становить 5838 грн. Це за рахунок підняття зарплати медикам ЦПМСД, у них вона становить 8800 грн.

Члени виконкому проголосували за затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність позбавлення батьківських прав пана О.Мельника. Також батьківських прав мають позбавити хвору маму, яка не має можливості доглядати за донькою, право піклування матиме її бабуся. Обговорювалася організація роботи щодо протидії розповсюдження грального бізнесу та азартних ігор, які працюють під дахом державних лотерей. Робота вже ведеться, було 86 закладів, а вже близько 20 вдалося закрити.


Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.