Перейти на мобільну версію сайту


12.02.2016

ДОЗВІЛ НІХТО НЕ ДАВАВ, А БУДУНОК РОСТЕ

10 лютого міський голова Михайло Сімашкевич приймав кам’янчан. Як ніколи багато городян записалося, щоб поспілкуватися з головою та вирішити болючі питання. Здебільшого люди хочуть житла, якого місто не має, скаржаться на сусідів та їхні неправомірні дії.

Була делегація з Васильєва, 5, де розпочалося будівництво багатоповерхівки впритул до їхнього будинку, ще й на дитячому ігровому майданчику. Свого часу там було зведено будинок для працівників міліції, згодом для МВС виділили земельну ділянку, під яку створили кооператив «Міліціонер Поділля» і 2015 року їм надали цю територію. Проте, аби облаштувати під потреби для мешканців, хмельницька фірма розпочала будівництво. Затвердженого проекту вона не має. Про інсталяцію годі й говорити. Крім того, біля майбутнього будинку встановлено павільйон без дозвільних документів, а з будівельного майданчика багатотонні автівки вивозять болото. Це питання ми вже порушували, і тоді будівельники капарно засипали виїзд із будмайданчика. Будівельника можна зрозуміти, він чужак, заробляє в Кам’янці гроші, за роздовбану дорогу відповідальності нести не буде. Але куди дивляться інспектори з благоустрою, які зобов’язані припинити це свавілля? Залишається одне - перекрити тамтешнім мешканцям дорогу, щоб заблокувати проїзд на територію.

Незабаром у місті розпочнеться справжнісінька війна за кожен клаптик землі, бо кожен будівельник хоче будувати близько до інфраструктури, що існує. Вони ж там не збираються жити. Сильні світу цього схаменіться, залишіть ковток повітря й іншим людям. Усі мають право на достойне і комфорте життя, бо незабаром буде вікно до вікна і не потрібно біноколя, щоб зазирнути до сусіда.

Теги: прийом громадян, Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.