Перейти на мобільну версію сайту


07.04.2017

«ДОСТУПНІ ЛІКИ» В КАМ’ЯНЦІ

аптека-1На загальнонаціональному рівні проект «Доступні ліки» стартував 1 квітня. На сайті Міністерства охорони здоров’я вже оприлюднили реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню.

Договори щодо видачі ліків у місті вже укладено з п’ятьма аптеками. Участь у цій програмі наразі беруть ПП «Медобори Фарм» (вул.Драгоманова, 1); ТОВ «Фармастор» - перша соціальна аптека №155 (вул.Гагаріна, 43); аптека «Валідол» №1 (вул.Молодіжна, 19); «Пані аптека» (вул.Князів Коріатовичів, 11б); ТзОВ «Родон-Фарм» (просп.Грушевського, 21/11). 

Про те, що аптека чи аптечний кісок є учасником програми «Доступні ліки», має свідчити відповідний знак.

Тож, за інформацією начальника управління охорони здоров’я Юрія Пливанюка, кам’янчани вже можуть звертатися до вищезазначених закладів за ліками, які можна отримати безкоштовно або з незначною доплатою. Це ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми. Згідно з переліком, повністю безкоштовними будуть 18 препаратів від серцево-судинних захворювань. Найдорожчий препарат у цій категорії коштує 147,89 грн. Для цього потрібно найперше звернутися до лікаря та отримати правильно виписаний рецепт.

Цінову вартість препаратів повністю або частково оплачує держава.


Теги: урядова програма "Доступні ліки", аптеки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.