Перейти на мобільну версію сайту


13.10.2017

ДОРОГУ ПІД КОНТРОЛЬ

10 жовтня відбулася позачергова сесія міської ради. На початку засідання міський голова Михайло Сімашкевич за багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я та активну участь у громадському житті міста вручив відзнаку «За заслуги перед міською громадою» Івану Підгородецькому.

Після цього депутати розглянули земельні питання. Народні обранці підтримали рішення про надання пільги зі сплати земельного податку на 2018 рік ПАТ «Гіпсовик». 

У різному депутат міської ради Олександр Бабчинський поінформував присутніх про роботу тимчасової комісії, яка була створена минулого тижня задля перевірки якості виконання ремонту дороги по вулиці Князів Коріатовичів. Як стало відомо, тендер на ділянку дороги, що перебуває на балансі служби автомобільних доріг, виграло ТОВ «Єврошляхбуд», яке і взялося за ремонт. Однак при перевірці якості виконання робіт депутати міської ради виявили чимало порушень, у тому числі й невідповідність тих робіт, які були задокументовані в тендерній документації. Відтак про всі зауваження ще минулого тижня повідомлено представників служби автомобільних доріг, які приїхали до Кам’янця, щоб оглянути хід робіт. Зі всіма недоліками, зафіксованими комісією, вони погодилися та звернулися до підрядника усунути проблему.

Окрім того, на сесії депутати проголосували за те, щоб направити звернення до вищих державних інстанцій з вимогою провести заходи з контролю та забезпечити належну якість виконання робіт з поточного та середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця.

Також під час пленарного засідання представники депутатського корпусу прийняли рішення про відселення жителя будинку №1 вулиці Вірменська в маневровий житловий фонд у зв’язку з тим, що після проведення обстеження технічного стану його помешкання визнане аварійним.


Теги: позачергова сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.